• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj skarby Bałkanów

Poznaj piękno Norwegii
Jeśli ktoś zamierza wyjechać na urlop do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia bez wątpienia zalicza się w takiej sytuacji do absolutnie najlepszych propozycji. Kraj ten powszechnie uważany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej, i trzeba przyznać, że w stwierdzeniu tym jest rzeczywiście sporo racji.
Norwegia jest krajem o niezwykle urokliwym i równocześnie zróżnicowanym środowisku naturalnym. W południowych jej regionach spotkamy przede wszystkim potężne łańcuchy górskie i słynne fiordy, które zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć kraju leży już w strefie polarnej, więc możemy podziwiać tam piękną tundrę, zaś w okresie zimowym również i zorzę polarną. Oprócz tego jest to bardzo czysty kraj, zatem całe środowisko naturalne nie jest w nim ani trochę skażone – będzie to więc fantastyczna propozycja dla każdego, bez względu na to, jak chcemy wykorzystać tu swój czas.
Rzecz jasna, w Norwegii możemy znaleźć także i wiele pięknych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, jej stolica. Bez żadnych wątpliwości można zatem powiedzieć, że jest to doskonałe miejsce na najróżniejsze wakacyjne wyjazdy dla absolutnie każdego z nas!

1. Zajrzyj tutaj

2. Zobacz szczegóły

3. Przeczytaj więcej

4. Sprawdź stronę

5. Przejrzyj

Categories: Podróże

Comments are closed.