• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Psychologowie

Z jakich powodów ludzie chorują?
Wiele zależy od naszych genów – a wiadomo, że ciężko dbać o swoje zdrowie, jeżeli po prostu we własnym DNA mamy tak jakby zapisane kłopoty z sercem bądź ponadstandardowe ryzyko nowotworów. Jednak naturalnie niesamowicie dużo tak naprawdę zależy od naszego życiowego stylu. Zatem bardzo często ludzie chorują, bo najzwyczajniej w świecie kiepsko funkcjonują. Świetnie to można zauważyć, gdy spojrzymy sobie na USA. W owym jakże wielkim państwie są stany, w których zamieszkuje ponadprzeciętna liczba „grubasów”, lecz znajdą się także miejsca, gdzie kult pięknego wyglądu jest bardzo silny, zatem zamieszkuje je dużo niższa ilość osób narzekających na nadwagę.
– Zdrowa dieta! Oczywiście w żadnym razie nie należy popadać w paranoję, odmawiać sobie wszelkich gastronomicznych zachcianek, ale ogólnie nie powinniśmy za bardzo przesadzać z kaloriami. Trzeba zachować zdrowy umiar w jedzeniu.
– Dużo więcej aktywności fizycznej! Zatem dużo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy jakieś sporty. Być może pływanie, koszykówka albo bieganie? Świetna wiadomość dla chcących nieco więcej szamać: gdy człowiek codziennie mocno się poci, ma możliwość nieco więcej jeść – bez tycia.

1. Dowiedz się więcej

2. Przeczytaj to

3. Więcej informacji

4. Zobacz więcej

5. Wejdź

Categories: Medycyna

Comments are closed.