• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gry Wideo: Od Pong do Esportu

Różne gry na przeglądarki są obecnie niesamowicie wręcz popularne, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież do cieszenia się wszystkimi wspaniałymi rzeczami jakie mają one do zaoferowania nie potrzebujemy żadnego wydajnego komputera – wystarczy zwykła przeglądarka oraz dostęp do internetu. Równocześnie jednak całe mnóstwo ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale niektóre tytuły tego typu potrafią być naprawdę bardzo rozbudowane, więc mogą nam one zapewnić sporo fantastycznej zabawy. Ponadto same w sobie cechują się sporym zróżnicowaniem, zatem absolutnie każdy będzie mógł wśród nich znaleźć coś faktycznie dla siebie dobrego.
Fantastyczną propozycją dla każdego poszukującego dobrego tytułu tego typu bez wątpienia będzie gra Zero Hero. Mówiąc ogólnie, gracze tworzą w niej swojego bohatera posiadającego oczywiście wiele różnych, specjalnych zdolności, aby następnie stawać z nim do rywalizacji z innymi ludźmi z całego świata. Gra jest nade wszystko niezwykle rozbudowana, przez co dysponujemy tutaj ogromnymi możliwościami podczas tworzenia swojej postaci. Sama walka z pozostałymi graczami potrafi być niezwykle emocjonująca, a za największe osiągnięcia w tej dziedzinie otrzymujemy ciekawe nagrody. Wszystko to powoduje, że z grą tą można spędzić nawet wiele tygodni i nawet przez chwilę się nie nudzić. Gra jest rzecz jasna bezpłatna, a dodatkowo posiada bardzo ciekawą grafikę.
Śmiało można zatem stwierdzić, że Zero Hero należy w chwili obecnej do absolutnie najatrakcyjniejszych tytułów na przeglądarki, jakie tylko są dostępne w internecie. Jeżeli ktoś szuka dla siebie naprawdę dobrej zabawy tego typu, to jak najbardziej powinien nieco bliżej się nią zainteresować.

1. Przeczytaj więcej

2. Kontynuuj

3. Otwórz link

4. Otwórz link

Najlepsze Seriale Telewizyjne Wszech Czasów

Categories: Hobby

Comments are closed.